Raport meczowy: Mieszko Ruszowice - Zryw Kotla | Kolejka 20 | A klasa - 2005/2006

Podsumowanie

Dotkliwej porażki doznał dzisiaj Mieszko przegrywając bardzo ważny mecz ze Zrywem Kotla 1:3 (0:0). Pierwsza odsłona to niezbyt ciekawa gra obu zespołów i bezbramkowy remis. Drugie 45 minut było już dużo ciekawsze. Pierwsza akcja Zrywu mogła przynieść powodzenie ale ku naszemu szczęściu piłką trafiła w słupek. W 61 min. Wojciech Gumienny strzelał z rzutu wolnego, bramkarz gości nie zdołał piłki złapać do której dopadł Grzegorz Waniukiewicz i wbił ją do siatki. Radość miejscowych nie trwała jednak długo bo dwie minuty później ponownie był remis. W polu karnym Mieszka było bardzo tłoczno i piłka odbijająca się od nóg trafiła do jednego z zawodników Zrywu który wepchnął ją do bramki. W 77 min. przyjezdni mięli wyśmienitą okazje do objęcia prowadzenia ale nie wykorzystali rzutu karnego, którego obronił Tomasz Obrębski. W końcowych minutach piłkarze z Kotli strzelili jeszcze dwa gole i wygrali to spotkanie 3:1. Po tym meczu ponownie jesteśmy w dole tabeli a odstępy miedzy 9 i 14 zespołem są tylko kilkupunktowe. Na wyróżnienie po meczu na pewno zasługują bramkarz Tomasz Obrębski, Rafał Jurołajć oraz Grzegorz Waniukiewicz który w ataku do samego końca dwoił się i troił aby zmienić niekorzystny rezultat.

Bramki: 1:0 Waniukiewicz (61), 1:1 (63), 1:2 (85), 1:3 (87)
Żółta kartka: Jurołajć

Mieszko: Obrębski, Baumann, Jurołajć, Ł.Błażejewski, Sikora, Mikuła, A.Gumienny, W.Gumienny ( 76 Lesiński), Marciszak ( 84 Kozyrski), Mordarski ( 69 Powalacz), Waniukiewicz

Po meczu powiedzieli:
Krzysztof Jarecki (zawodnik Mieszka): Mecz nie stał na najwyższym poziomie, choć sytuacji do zdobycia bramek nie brakowało... Żałuje że nie mogłem zagrać dziś z chłopakami i pomóc im. Ciężko ogląda się taki mecz z ławki, ale mimo to wierzyłem, iż chłopaki sobie poradzą, niestety... Myślę, iż zabrakło nam dziś woli walki to było widoczne, ale mam także nadzieje, iż w następnym meczu pokażemy się z dobrej strony zdobywając 3 pkt.. W dzisiejszym meczu Siwy Babmi, Geciu i Młody Guma zagrali świetny mecz szkoda że nie wystarczyło nam to do tego by odnieść sukces a było tak blisko po golu Gecia. Niesyty Kotla zyskała punkty a my musimy ich szukać w nastęopnym meczu mam nadzieje zwycięskim...Chłopaki nie możemy się załamać będzie dobrze.