Raport meczowy: Sparta Grębocice - Mieszko Ruszowice | Kolejka 19 | A klasa - 2005/2006

94BramkaDawid Mordarski
90Wchodzi Grzegorz Waniukiewicz (Napastnik)

Podsumowanie

Piękna pogoda, dwa gole i trzy cenne punkty tak można podsumować w skrócie wygrane wyjazdowe spotkanie 2:0 (1:0) Mieszka ze Spartą Grębocice. Pierwsza połowa była dosyć wyrównana i w 20 min. gospodarze trafili do bramki Mieszka, lecz zawodnik był na spalonym i sędzia nie uznał tego gola. Nasi zawodnicy szybko wyciągnęli wnioski i po 30 minutach wygrywali 1:0. Tuż przed polem karnym Wojtek Gumienny zagrał celnie do Krzysztofa Jareckiego i po jego uderzeniu piłka odbiła się od lewego słupka i wpadła do siatki. Trzy minuty późnej mógł być już remis, ale rzut wolny, który wykonywali miejscowi efektownie obronił Tomasz Obrębski. Druga połowa to praktycznie obrona własnej bramki i sporadyczne wyprowadzanie kontrataków. Trudno by zliczyć ile Sparta miała rzutów wolnych blisko naszego pola karnego, ale jedno jest pewne, że można by nimi obdzielić kilka spotkań. Z upływem czasu w zespole gospodarzy widać było zdenerwowanie i ataki były coraz bardziej chaotyczne. W meczu było sporo przerw i arbiter postanowił doliczyć aż 5 minut, w których naszym zawodnikom udało się przeprowadzić skuteczny kontratak. Lewą stroną boiska ruszył Marcin Powalacz dośrodkował do Dawida Mordarskiego i po raz drugi piłka znalazła drogę do bramki. W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi Grzegorz Waniukiewicz któremu życzymy wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia w życiu osobistym, zadowolenia z gry w naszym klubie oraz wiele strzelonych goli.

Bramki: 0:1 Jarecki (30), 0:2 Mordarski (90+4)
Żółte kartki: Baumann, Jarecki

Mieszko: Obrębski, Baumann, Jurołajć, Sikora, Ł.Błażejewski, Mikuła ( 68 Żydziak), Jarecki ( 82 Bachleda), A.Gumienny, Marciszak ( 64 Mordarski), W.Gumienny, Waniukiewicz ( 90 Powalacz)